Przejdź do treści
LAGUNABeach Residences SeashoreINDEPENDENT SALES · INVEST PHUKET
RezydencjeDostępność

Laguna Beach Residences Seashore · Bang Tao Beach · Laguna Phuket · Cherngtalay

Dwa plany płatności

Plan standardowy: 20% przy umowie i po 20% przy czterech etapach budowy. Plan odroczony: 20% przy umowie, po 10% przy trzech etapach i 50% po ukończeniu, finansowane przez 1, 3 lub 5 lat w ratach kwartalnych przy 3%, 5% lub 7%.

Oblicz mój harmonogramOpłaty i koszty utrzymania

Warunki płatności / 01

20% × 5 wraz z postępem budowy — albo 50% podczas budowy i 50% po ukończeniu, z finansowaniem do pięciu lat

Opłata rezerwacyjna zależy od progu ceny rezydencji i zalicza się na pierwszą wpłatę.

Standardowy plan budowy

  1. 20%Przy podpisaniu umowyPomniejszone o opłatę rezerwacyjną
  2. 20%Konstrukcja betonowa ukończonaBudowa ukończona w 25%
  3. 20%Dach, mury i tynki ukończoneBudowa ukończona w 50%
  4. 20%Kanały instalacyjne, rury i tynki ukończoneBudowa ukończona w 75%
  5. 20%Ukończenie budowyPrzed odbiorem

Plan odroczony · 50% po zakończeniu

  1. 20%Przy podpisaniu umowyPomniejszone o opłatę rezerwacyjną
  2. 10%Konstrukcja betonowa ukończonaBudowa ukończona w 25%
  3. 10%Dach, mury i tynki ukończoneBudowa ukończona w 50%
  4. 10%Kanały instalacyjne, rury i tynki ukończoneBudowa ukończona w 75%
  5. 50%Po zakończeniu budowyFinansowane przez 1, 3 lub 5 lat
Finansowanie odroczonego 50%
1 rok4 rat kwartalnych3%
3 lata12 rat kwartalnych5%
5 lat20 rat kwartalnych7%

Kalkulator / 02

Oba harmonogramy płatności i finansowanie dla każdej rezydencji

Wybierz typ, ustaw cenę rezydencji, wybierz plan standardowy lub odroczony, a przy odroczonym — okres finansowania. Etapy wynikają z harmonogramu płatności; kwota rejestracji — ze stawek Land Department.

Format

Plan płatności

Finansowanie odroczonego 50%

Forma własności

RezerwacjaTHB 300,000

W trakcie budowy · THB 15,500,000

  1. Przy podpisaniu umowy20% · Pomniejszone o opłatę rezerwacyjnąTHB 6,200,000
  2. Konstrukcja betonowa ukończona10% · Budowa ukończona w 25%THB 3,100,000
  3. Dach, mury i tynki ukończone10% · Budowa ukończona w 50%THB 3,100,000
  4. Kanały instalacyjne, rury i tynki ukończone10% · Budowa ukończona w 75%THB 3,100,000

Po zakończeniu budowy · THB 15,500,000

  • 12 rat kwartalnych3 lata · 5% odsetki od odroczonego saldaTHB 1,356,250
  • Odsetki przez cały okresTHB 775,000

Przy rejestracji

  • Rejestracja w Land Department2% opłaty transferowej + 1% podatku u źródła + 3,3% specific business tax; podział określa umowado THB 1,953,000

Cena lokalu z odsetkamiTHB 31,775,000

Terminy płatności wyznaczają kolejne etapy budowy budynku; opłatę rezerwacyjną wnosi się z formularzem rezerwacji i zalicza na pierwszą wpłatę. Ceny rezydencji z jedną i dwiema sypialniami w suwaku są orientacyjne, dopóki nie prześlemy dzisiejszych cen. Dokładny harmonogram dla Twojej rezydencji potwierdzamy na piśmie przed rezerwacją.

Rezerwacja, rejestracja i koszty bieżące / 03

Przed umową, przy rejestracji i co roku później

Opłata rezerwacyjna

  • Cena rezydencji poniżej THB 30MTHB 100,000
  • THB 30M do 50MTHB 300,000
  • THB 50M do 100MTHB 500,000
  • THB 100M i więcejTHB 1,000,000

Przy rejestracji

  • Rejestracja freeholdOpłata Land Department za przeniesienie prawa i podatki według stawek ustawowych; podział określa umowa
  • Rejestracja leasehold1.1% wartości najmu przy rejestracji; przedłużenia opłaca najemca
  • Kto płaciPodział kosztów między sprzedawcę i kupującego określa umowa sprzedaży

koszty bieżące i własność

  • Opłata za części wspólneZgodnie z zasadami apartamentowca — kwotę potwierdzamy pisemnie
  • Fundusz remontowyOpłata przy przeniesieniu prawa, stawka zależna od projektu
  • Woda i prądLiczniki dla każdej rezydencji
  • Sprzątanie i wynajemOpcjonalnie, przez zespół obsługi Banyan Group

Dostępne są formy freehold w zagranicznej puli własności apartamentów i leasehold: 1101 leasehold, 1405, 1406 i 1506 freehold. Leasehold rejestruje się w Land Department na maksymalny obecnie okres 30 lat z możliwością przedłużenia.

Zapytaj o szczegóły
Lanai rezydencji z trzema sypialniami o zachodzie

Harmonogram dla Twojej rezydencji na piśmie

Podaj numer rezydencji lub budżet; prześlemy dokładne etapy obu harmonogramów, wysokość opłaty rezerwacyjnej i koszty rejestracji.

Odpowiadamy w ciągu 15 minut w godzinach pracy.

Ceny i dostępność · Laguna Beach Residences Seashore

Otwórz WhatsApp Web

Zostaw numer — Lina napisze pierwsza

Jak odpowiemy?
Dodaj imię (opcjonalnie)

Lina · Sales manager odpowiada na WhatsAppie w kilka minut w godzinach pracy

Wysyłając, poproś Invest Phuket o kontakt w tej sprawie. Twoje dane są używane do odpowiedzi na twoją prośbę.

Pytania o finanse / 04

Ceny, własność, płatność i koszty

01Freehold czy leasehold?

Obie. 1101 ma formę leasehold, a 1405, 1406 i 1506 — freehold w zagranicznej puli własności apartamentów. Leasehold rejestruje się w Land Department na maksymalny obecnie okres 30 lat z możliwością przedłużenia; koszt rejestracji wynosi 1.1% wartości najmu.

02Jak płaci się cenę?

Dwa plany. Standardowy: 20% przy umowie i po 20% na czterech etapach budowy. Odroczony: 20% przy umowie, po 10% na trzech etapach i 50% po ukończeniu, finansowane przez 1, 3 lub 5 lat w ratach kwartalnych przy 3%, 5% lub 7%.

03Ile wynosi opłata rezerwacyjna?

Wysokość zależy od ceny rezydencji: THB 100,000 poniżej THB 30M, THB 300,000 od 30M do 50M, THB 500,000 od 50M do 100M, THB 1,000,000 powyżej. Opłatę wnosi się z formularzem rezerwacji i zalicza na pierwszą wpłatę.

04Jakie są koszty utrzymania?

Opłata za części wspólne i fundusz remontowy wynikają z zasad apartamentowca; kwoty dla twojej rezydencji potwierdzamy pisemnie. Woda i prąd są mierzone dla każdej rezydencji.

Poprzedni rozdziałLanai, plaża i przywilejeStrona głównaLaguna Beach Residences SeashoreDalejMetry do Bang Tao Beach
Lina, menedżer sprzedaży w Invest Phuket

Lina

Menedżer sprzedaży

Umówimy oglądanie w Laguna, potwierdzimy dzisiejszą cenę dla Twojej formy własności i to, czy zarezerwowana rezydencja wróciła do sprzedaży, i wyślemy potrzebne rzuty z pisemnym harmonogramem płatności — standardowym lub odroczonym.

Zapytaj o szczegółyZadzwoń +66 80 053 3846
PRYWATNE ZAPYTANIE · LAGUNA BEACH RESIDENCES SEASHORE

Omówmy Laguna Beach Residences Seashore z nami

Podaj typ rezydencji, piętro, budżet i termin. Odpowiemy pisemnie z aktualną dostępnością, ceną i warunkami.

Ceny i dostępność · Laguna Beach Residences Seashore

Otwórz WhatsApp Web

Zostaw numer — Lina napisze pierwsza

Jak odpowiemy?
Dodaj imię (opcjonalnie)

Lina · Sales manager odpowiada na WhatsAppie w kilka minut w godzinach pracy

Wysyłając, poproś Invest Phuket o kontakt w tej sprawie. Twoje dane są używane do odpowiedzi na twoją prośbę.

LAGUNA BEACH RESIDENCES SEASHORE
Rezydencje i rzutyLanai, plaża i przywilejeDwa plany płatnościMetry do Bang Tao BeachHarmonogram budowy

Invest Phuket jest niezależną agencją sprzedaży, a nie deweloperem. Zdjęcia i wizualizacje należą do dewelopera; specyfikacja może ulec zmianie.

© 2026 INVEST PHUKET · info@investphuket.com · Prywatność
Zapytaj o szczegóły